Kümblustünni rent Harjumaal ja Tallinnas

SISUKORD

→ Miks eelistada kümblustünni?

→ Kas kümblustünn või tünnisaun?

→ Kuhu saab tellida kümblustünni?

→ Milliseid kümblustünne pakume?

→ Kuidas kümblustünni kasutada?

→ Mida mitte teha kümblustünni kasutades?

→ Kümblustünni rendi hinnakiri

→ Rendi kümblustünn

→ Galerii

Leilisaun on läbi aegade olnud eestlastele seltskondlik rituaal, mida regulaarselt nauditakse.

Saun ei ole ainult koht, kus ennast pesemas käia, vaid midagi enamat. See on kosutus nii kehale kui hingele. Leilisaun on tervisele kasulik, kuid see pole kõigile.

Tänapäevased elektriahjuga köetavate leilisaunade õhk kipub olema liiga kuiv ning kõrged, lausa kuni 120-kraadised temperatuurid ei sobi kõigile nii kindlate terviseprobleemide korral ning tihti lihtsalt isiklike eelistuste tõttu. 

Nendel põhjustel on tänapäeval väga populaarsed kümblustünnid. Klassikaline leilisaun ja kümblustünn ei ole omavahel võrreldavad ning pakuvad erinevaid mõnusid.

Siinkohal räägime täpsemalt just kümblustünnidest ning kõigest, mida nende kohta vaja teada. Vastame enamlevinud küsimustele, mida kümblustünnide kohta küsitakse.

Miks eelistada kümblustünni?

Tihti on kümblustünn saunana, eriti kümblustünn ratastel, sõpradega koosviibimisel või peol tähelepanu keskpunktiks. Kümblustünn kahele, viiele või kümnele inimesele on ideaalne võimalus nautida aega kallimaga, parimate sõpradega, sugulastega, kooli- või töökaaslastega ning unustada selleks õhtuks ja nädalavahetuseks kõik töö- ja muremõtted.

Haagisel tünnisauna on võimalik paigaldada kõikjale ning see sobib nii tavaliseks nädalavahetuseks, sünnipäevale, aastavahetuspeole, firmapeole, jõulupeole, poissmeeste- või tüdrukuteõhtule ning isegi laste peole. Haagisel kümblustünni puhul ei ole oluline aastaaeg ega koht. Kümblustünn talvel annab eriliselt romantilise hõngu ükskõik, millisele üritusele. 

Kümblustünn on võimalus lõõgastust nautida igas vanuses ja iga tervisega. Kümblustünnid pole kaugeltki mitte ainult pidude jaoks öisel ajal kasutamiseks. Kuumtünn on midagi veel rohkemat. Juba 4000 aastat tagasi nauditi looduslike kuumaveeallikate mõnusid.

Tänapäeval on see võimalus tehtud kättesaadavaks kõigile. Kümblustünn kärul toob sooja ja kuuma vee kasulikkuse soovi korral sinu koduõuele ning lisaks meelelahutusele on kasulik sinu tervisele. Mobiilne kümblustünn mahutab endasse kolm põlvkonda ning aitab turgutada ka nende pereliikmete tervist, kellele leilisaun ei sobi. Mullivaat sobib ka lastele ja eakatele. 

Kümblustünnid on tervisele kasulikumad kui arvata võib.

Põhjused, miks kümblustünn on kasulik:  

Kas kümblustünn või tünnisaun?

Rahvakeeles öeldakse kümblustünni kohta tünnisaun ning see ei ole vale, sest tihti mõistetakse mõlema sõna tähenduse all sama asja. Siiski tuleb tähelepanu pöörata sellele, et sõna “tünnisaun” kasutatakse tihti ka torusauna kohta. Torusauna puhul on aga tegemist klassikalise leilisaunaga, mis eristub oma ümmarguse, kummuli tünni laadse kuju poolest. 

Seega otsides võimalusi kümblustünni rendiks, ei tohiks seda segamini ajada torusauna rentimisega. Tünnisauna rent Harjumaal võib viija algaja ning segadusse aetud sooviavaldaja hoopis torusaunani, mitte soovitud kümblustünnini. 

Kuhu saab tellida kümblustünni?

Kümblustünn on muhe, kasulik ja hea ajaveetmisviis lähedastega. See ei tähenda, et peaksid kohe tegema suurt väljaminekut ja endale kümblustünni ostma. Meil on pakkuda lahendus, kuidas nautida kümblustünni soodsalt endale sobivatel tingimustel. Kümblustünn haagisel ja selle rentimine annab võimaluse nautida selle mõnusid igal pool. 

Haagis kümblustünn on parim lahendus, kui sul endal puudub sauna võimalus kodus või kohas, kus tahad aega veeta oma sõpradega. Haagisel kümblustünni on võimalik paigaldada kõikjale, kuhu vaja – koduhoovi, suvilasse, randa, jõe äärde, kasvõi kontorihoone parklasse. Vajalik on vaid vaid veega täitmise võimalus ja soov veeta meeldejäävalt aega. 

Meie kümblustünnid sobivad transportimiseks üle Tallinna ja Harjumaa. Soodne kümblustünn Saue, Kiili või Viimsi südames võib olla just sinu oma terveks päevaks või nädalavahetuseks! Tänu väga lihtsale transportimise võimalusele ei ole majutus kümblustünni puhul küsimus. Kui saun tuleb sinna, kus sul on mugav, võid magamistoa akna all olevast kümblustünnist otse voodisse hüpata.

Milliseid kümblustünne pakume?

Nii palju kui on erinevaid saunasid, on ka erinevaid kümblustünne – 8-nurkne kümblustünn, kandiline kümblustünn, ovaalne kümblustünn, puidust kümblustünn, plastik kümblustünn… Valikuid jätkub veelgi.

Lisaks välimusele ja materjalile, võivad oluliselt erineda kümblustünni mõõdud, lisavarustus, küttesüsteem ja kasutajamugavus. Tavaliselt on kümblustünn kaanega, mis võimaldab kasutuskordade vahel vee puhtust säilitada. Meie poolt pakutavatel kümblustünnidel on mõlemal termokatted, mis hoiavad nii sooja, kui ka vett puhtana. Lisaks sellele on kümblustünn plastiksisuga, mis tagab selle hügieeni – plastik kümblustünn annab võimaluse seda kergelt puhastada ja desinfitseerida.  

Meie poolt pakutavad rendi kümblustünne on kaks. Mõlemad meie kümblustünnid on suured, 2-meetrise läbimõõduga ning suure veemahutavusega. Täiskasvanud inimene mahub lamades asendis vabalt end täielikult välja sirutama. Istudes on lahedalt ruumi kuni 10-le inimesele. 

Meie kümblustünni lisavarustus on mitmekülgne – sinna hulka kuulub mullisüsteem, LED valgustus ja muusikasüsteem (mis on ühildatav Bluetooth, AUX, USB, FM kaudu). Kümblustünn mullisüsteemiga ei ole mitte ainult mõnus, vaid nagu eelpool lugeda saab, kasulik ka sinu tervisele. Kümblustünn valgustusega annab võimaluse mõnusa õhustiku loomiseks. Sellele kõigele saab meeleolu luua muusikasüsteemi kaudu – see on sinu valik, kas tahad midagi lõõgastavat või hoopis rütmilist tantsumuusikat. 

Mõlema kümblustünni rentimisel kaasas jalavann, millesse astumine enne tünni minekut aitab puhtana hoida kümblustünni vett, et seal olemine oleks nauditav pikemalt ning et ei tekiks vajadust vee väljavahetamiseks. Meie poolt pakutavad rendi haagissaunad on lihtne ja kompaktne viis, kandes endas kaasas kõike vajalikku meeldejäävaks saunaõhtuks. 

8-nurkne kümblustünn - Kümblustünni rent Harjumaal ja Tallinnas

Kümblustünn “August”

Mullisüsteemiga, LED valgustusega, puukütte ja klaasuksega ahjuga, polüuretaansoojustuse ja termokattega.

Kümblustünni külgvaade haagisel - Kümblustünni rent Harjumaal ja Tallinnas

Kümblustünn “Meeri”

Mullisüsteemiga, LED valgustusega, muusikasüsteemiga, puukütte ja klaasuksega ahjuga, polüuretaansoojustuse ja termokattega.

Kuidas kümblustünni kasutada?

Kümblustünne on erinevaid ning ka küttesüsteemid nende soojendamiseks erinevad. Kümblustünn võib olla välisahjuga, siseahjuga, elektriga ja gaasiga. Gaasi kümblustünn ja kümblustünn elektriküttega on tavaliselt paiksed ning sisseehitatud. Kümblustünn välisahjuga on kõige levinumalt haagisel. Siin on juhend, kuidas renditud kümblustünn haagisel paigaldada, täita, kütta ja tühjendada.

Paigaldus

Täitmine

Kütmine

Tühjendamine

Meilt renditud kümblustünnide täpse paigaldusjuhendi leiad meie kodulehelt. Palume lugeda see enne kasutama hakkamist läbi ning täita see samm-sammult nii sinu ja su lähedaste turvalisuse tagamiseks kui ka kümblustünni tervena hoidmiseks.

Renditud kümblustünni tuleb kasutada vastutustundlikult ja heaperemehelikult. Ära lase kümblustünnis üksi olla väikelapsel või alkoholijoobes inimesel, lemmikloomad ning esemed, mis ei kuulu vette, jäta kümblustünni kõrvale ning ahju küttes taga enda, oma lähedaste ja ümbruskonna ohutus.

Mida mitte teha kümblustünni kasutades?

Kui palju maksab kümblustünni rent?

Kümblustünni rent ja selle hind sõltub mitmetest asjaoludest. Milline on renditav kümblustünn ning kas transpordi ja küttepuud tagab  klient ise. Võrreldes saunamajade rendiga saab kümblustünni soodsalt. Lisades sellele asukoha paindlikkuse, on kümblustünn soodne ja mugav võimalus saunamõnude nautimiseks. 

Allolevas tabelis on välja toodud meie poolt pakutavate kümblustünnide hinnad.

  “August” “Meeri”
Ööpäev nädala sees   (E-N) 70 eurot 80 eurot
Ööpäev nädalavahetusel (R-P) 85 eurot 100 eurot
Terve nädalavahetus 150 eurot 160 eurot
Terve nädal  300 eurot 380 eurot
Tagatisraha 100 eurot 100 eurot
Transport 12 eurot sõidualustustasu, 0,60eurot/km 12 eurot sõidualustustasu, 0,60eurot/km
Telli kohe Broneeri “August” Broneeri “Meeri”

Hindadele lisandub käibemaks!

Meie poolt pakutav transport on vabatahtlik ning soovi korral saad kümblustünnile järele tulla ka ise. Selleks on vaja vaid sobilikku autot järelhaagise jaoks ning B-kategooria juhiluba. Kui valid transpordi meilt, aitame ka korrektse paigaldusega. 

Kümblustünni mullisüsteemiga rent jõululaupäeval, aastavahetusel ja jaanipäeval on ööpäev alates 200 eurot. 

Lisatasu eest saab soetada küttepuid, sukelpumpa tünni täitmiseks veekogust ning veefiltrit vee puhtana hoidmiseks. Rohkem informatsiooni lisateenuste kohta leiad meie kodulehelt. 

Kuidas rentida kümblustünni meilt?

Kümblustünni booking ja broneerimine käib väga kiiresti ning lihtsalt meie kodulehe kaudu. Vali endale sobiv kümblustünn, sobiv päev ja saada meile oma andmed. Kodulehel olevast kalendrist saad mugavalt vaadata, millal on kümblustünn saadaval ja millal broneeritud, et säästa sinu aega oma puhkuse ja saunamõnude planeerimisel. 

Kümblustünni sooduspakkumiste saamiseks ja loosimistes osalemiseks jälgi ka meie Facebooki lehte. Nii kodulehelt kui ka Facebooki lehelt leiad pilte ja videosid, mis annavad hea ettekujutuse meie kümblustünnidest. 

Ära oota ilusaid ja sooje ilmasid või õiget kohta oma elu parimateks hetkedeks. Haagisel kümblustünniga ei ole oluline aastaaeg ega asukoht, vaid inimesed ja nauding. Broneeri oma parim saunaelamus juba praegu!

Galerii

Voluptatum aspernatur ullamcorper hymenaeos. Saepe pretium voluptas ut velit augue, eget.Recusandae rerum, mus commodo tempora deserunt, nesciunt congue quod torquent suspendisse mauris.Voluptatem doloribus nihil !
Dorothy Palmer
Voluptatum aspernatur ullamcorper hymenaeos. Saepe pretium voluptas ut velit augue, eget.Recusandae rerum, mus commodo tempora deserunt, nesciunt congue quod torquent suspendisse mauris.Voluptatem doloribus nihil !
Randy Tran
Kümblustünn ootab sind

Kas tahaksid sõpradega mõnusalt saunamõnusid nautida?